czwartek, 22 września 2011

Poznaj siebie


Każdy w swoim życiu miewa gorsze lub lepsze momenty... Jedni, by poradzić sobie ze złą passą uciekają w muzykę, inni pisanie, jeszcze inni w uprawianie sportów itd ( o tych negatywnych ucieczkach wspominać nie będę). Często sposób, w który próbujemy rozwiązać swoje kłopoty ma związek z tym, co lubimy robić, co więcej z tym co nam wychodzi.


     Rysowanie może stać się sposobem na rozwiązanie problemów, ucieczkę od rzeczywistości, ale również na pokazanie swej radości i szczęścia! Ludzie, którzy takich sposobów mają wiele, są z reguły ludźmi szczęśliwymi.

     Rzeczą jasną jest, że dla każdego pojęcie szczęścia ma inne znaczenie.... Osoby, które mają już jakiś staż rysunkowy chyba się ze mną zgodzą, że wieczory spędzone z kartką papieru, ołówkiem, piękną muzyką, a czasem nawet z lampką wina z dala od ludzi i kłopotów, są czymś wyjątkowym. Pozwalają na zatrzymanie się i zastanowienie nad sobą.  Jeden z takich zimowych wieczorów skończył się dla mnie tak....

                                                                                                                                                                   rysunek mojego autorstwa


                                                                      ... bo nie ma nic piękniejszego niż łączenie kilku pasji...
                                                                                    (w tym przypadku koni i rysunku)


A Wy jakie macie sposoby na radzenie sobie w gorszych chwilach?

2 komentarze:

  1. bardzo ładne cieniowanie, fajna kreska ;) i tekst też mi się podoba. Rysowanie mnie uspokaja, pozwala odetchnąć od problemów ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję :) Zatem kolejna 'bratnia dusza' zawitała na mojego bloga :)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń